| eualexandra321 a întrebat:

FITI ANTENA PRIETENASI, MUUUULTE RASPUNSURI CONCISE! Azi baiatul de care imi place urca pe scari la liceu si m-a vazut si numai la mine s-a uitat.Cand am trecut pe langa el si am ajuns in dreptul unei usi m-am uitat sa vad daca si el se uita si se uita asa cu capul in jos pe o parte.Credeti ca ma place? UITATI AICI ALTE SEMNE:se uita pe furis oriunde as fi,se izoleaza cateodata de grup, ma analizeaza din cap pana-n picioare si el cu prietenii lui nu-i timid dar in preajma mea tace si parca ma asculta ce spun si se uita si prietenii lui la mine cand se uita el.DE CE NU VINE LA MINE SA MA INTREBE CEVA? ca eu n-am curaj.Nici nu-l cunosc(adica stiu despre el,dar nu de la el)si nici el nu ma cunoaste, numai ca stam in acelasi sat.:*

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Eu zic sa incerci sa intrii in discutie cu el, si apoi totul vine de la sine happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Impiedica-te brusc de el si vezi cum reactioneaza.

| Maier_Cristi_1997 a răspuns:

Poti sa incerci sa vezi ce face. Daca te cauta inseamna ca te iubeste happy