| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si ma nelinisteste un lucru. Penisul meu are 16 cm in lungime si 5 latime insa spre varf se ingusteaza la 3 cm iar cand incerc sa trag pielea jos nu pot din cauza pielii inguste si a frenului (atei) care sta prinsa bine. E normala marimea penisului? se v-a remedia problema pana la vreo 18 ani?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca te nelinisteste atat de mult,adreseaza-te medicului urolog, noi pe site nu putem sa-ti facem nimic, nici nu avem calificarea necesara!
Crede-ma ca deja au devenit obositoare postarile cu marimea penisului, obsesia voastra nu are limite, parca in spatele fiecarui ecran se ascunde un baiat de 15 ani, preocupat de marimi si dimensiuni!
Exista in viata ta doua lucruri sigure:Google si posibilitatea sa te adresezi unui medic specialist.
Lasa rigla aia deoparte si foloseste-ti creierul, nu te mai fa de ras aici.

| Ekcstsy a răspuns:

Voi chiar nu aveti altceva de facut decat sa va masurati organele? ce dracu aveti? E la moda si trebuie sa o faca toata lumea sau ce naiba se intampla? Stai cu sublerul in fiecare zi calare pe el? Iti zic ce le zic la toti. Mai TAIE din el da-l dracu!

| Skeez a răspuns:

Cat de nasoala poate fi intrebarea asta!
ce pusca mea ne intereseaza pe noi lungimea si latimea si ca incerci sa iti tragi pielea... WTF!

Si ce legatura are asta cu dragoste & Sex?