| tiberiubaducu a întrebat:

Am 14 ani si penisul meu este de 17 cm lungime in erectie si 13 in latime este bine? Marimea penisului se poate mosteni genetic?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai masoara-l odata la latime. Este cam mare latimea pe care ai prezentat-o tu.

| ywar a răspuns:

Ma intreb ce urmariti cu aceste intrebari... Vreti sa va faceti reclama? Daca vreti cu adevarat asta mergeti la o prostituata cu experienta si arati cat de barabati sunteti! Esti un *** care vrea atentie! La- ba-giu! O curva masculina! mai vrei?

| tiberiubaducu explică (pentru ywar):

De unde ai scos glumele? De pe olx?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...Alt idiot. 13 in latime? laughing)
Hai cu 17 te mai credeam, dar cu 13.

| tiberiubaducu explică (pentru anonim_4396):

Vorbesc serios...nu este bine?

| tiberiubaducu explică (pentru anonim_4396):

Vorbesc serios, este bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru tiberiubaducu):

Esti okay, nu o sa mai creasca daca chiar e pe bune.

| Creierash a răspuns:

Si nasul tot de 17.

Răspuns utilizator avertizat