| girllll a întrebat:

Am 15 ani si sunt in clasa a IX-a.De curand am cunoscut un baiat de la a 12-a care era amic cu colega mea de banca.Eu ii spun totul colegei mele, imi e cea mai buna prietena si i-am spus, desigur si ca m-am indragostit de acel baiat. El vine mereu in pauze pe la noi si mai radem, una alta.Deci chiar tin enorm la el, dar mi-e teama sa-i spun. Oare ce ar trebui sa fac? Am incercat sa-i arat foarte putin ca-l plac si mi-a zis colega ca nu e chiar asa de prost si ca s-a cam prins el de ceva, mai vb si cu el la telefon, ma mai suna sa vada cand ajung la scoala.Cum imi dau seama daca ma place si el? Sau macar sa-l fac sa ma placa, cat de cat. Poate voi aveti ceva trucuri... Poate dau si vreo funda celui mai frumos raspuns:X:XX:

4 răspunsuri:
| fender92 a răspuns:

Cred ca si el te place. daca zici ca te suna sa te intrebe cand ajungi la scoalahee hee. Surprinde-l cand se uita la tine mai atent. Sigur o sa iti dai seama daca te place sau nu happy... fundita? puppy dog eyes

| MeGhosta a răspuns:

Te place sigur`winking
dar spune-i ma ca nu se intampla nimic straight face
poate iese si o combinatie big hug
si mie miera frica etc oh go on dar imi trecea si spuneam...
PS: nu e bine sa ti in tine dragostea pentru. elwinking trebuie sa si i`o arati love struck
fundita >big grin

| Florinache_1847 a răspuns:

Pai daca te suna inseamna ca te place dar are o retinere, poate este timid. in timp lucrurile vor degenera si va veti da seama.

| Spiku a răspuns:

Te place stai linistita. daca te suna inseamna ceva crede-ma si daca vrei sa te placa. spune-i adev ca-l placi.si el atunci o sa-ti zica daca te placewinking sau arunka-i priviri in ochii cam de vreo 10-15 sec.si atunci iti dai seama daca te place.eu asa fac cu fetelebig grin funtitzza?big grin