| vercikalik a întrebat:

am 15 ani si vreau sama intreb ceva! de cam mult timp ma joc cu degetul pe zona intima pentru ca imi place (am dat de gust) pe din afara fara sa introduk in vagin si vreau sa stiu mai sunt virgina?

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Bine inteles ca esti happy

| Alcyon a răspuns:

Esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te simti virgina?

| e1xtz a răspuns:

Hehe..asta cu ''am dat de gust'' mi-a schimbat searalaughing..mai esti draga, pana isi baga cucu un ''baiet''..sau daca nu ai rabdare, tu vreun morcov

| Hαppiηеss a răspuns:

Atata timp cat doar te joci cu degetul la exterior si nu il introduci in vagin, esti virgina.

| tadina125 a răspuns:

Tragami-as una, ce intrebari-s aici

| fotbalistata a răspuns:

Pffffff...da esti virgina!

| Raul5765578 a răspuns:

Da mai esti virgina pana te penetreaza