| Pissy a întrebat:

am 16 ani, iar prietenul meu 17. suntem de aproape 1 an impreuna. mi-a facut cunostinta cu parintii lui si eu lui cu ai mei pe la inceputu` relatiei. azi am fost la el, iar mama lui m`a luat in brate, a inceput sa planga si mi-a spus ca i`a fost dor de mine. noi am fost despartiti o perioada.si in timp ce eram cu mama lui in bucatarie, l`am auzit vorbind cu sora lui (26 ani) in sufragerie si i`a spus ceva de genu` "daca mai stau cu ea vreo 4-5 ani ma insor"... Ce credeti? Familia lui ma place? M`ar accepta? Mama il iubeste la fel de mult ca pe mine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai pisi pe mine deja ma sperie gandurile lui.
Cred ca s'au atasat de tine, ca au o parere buna fata de tine, ca te'au comparat cu fostele [ parintii lui ] si au ajuns la concluzia ca esti ideala si o fata buna.
Si una peste alta baiatu vrea sa te scoata la o nunta.
De placut te place, dar tine minte, nu traiesti cu familia lui ci cu el, este o diferenta.

Mult noroc in continuare.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

I-auzi.ce fain:X

Te plac, te plac. bucura-te!

| gigiro a răspuns:

Pai,te intereseaza casatoria? Sau vrei sa stii daca te iubeste atat de mult incat sa vrea sa se casatoreasca cu tine? Si pe mine m-a iubit mama unui baiat, dar cu timpul, l-a obligat sa se casatoreasca cu una mai proasta dar mai bogata si mai urata.Totul e relativ, iar 4-5 ani la varsta voastra.sunt multi.

| fabiola a răspuns:

Nu are nici o treaba dorul mamei cu sentimentele fiului! Important este sa va iubiti voi, sa va intelegeti. Planuri peste 4-5 ani nu-si au rostul, nu stii ce se intampla maine, d-apoi atunci!

| Pissy explică:

@alexandru : Da happy

| happycolour a răspuns:

Totul suna foarte bine acum, dar trebuie sa fii constienta ca e o perioada de timp destul de lunga pana cand o sa puteti sa ajungeti in alt stadiu al relatiei si se poate intampla orice. Oricum, ma bucur pentru tine si sper sa ai o relatie la fel de frumoasa in continuarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru aprecieri scumpo.

| alexandru_8341 a răspuns:

Da pana acum v-ati ****?