| deuttsa a întrebat:

Am 16 ani..si cand am un prieten am ca niste fluturasi in stomac. E o senzatie ciudata care ma cam deranjeaza fiindca va imaginati ca nu ii iubesc pe toti baietii.Acum de exemplu sunt cu un baiat si cand sunt acasa si ma gandesc la el sau ceva simt acea senzatie in stomac care ma deranjeaza, nu ma indragostesc de el si nici nu il iubesc.Cand sunt cu el nu mai simt nimic.Cum scap de chestia asta? MUltumesc!:*

2 răspunsuri:
| diana26 a răspuns:

Aceasta emotie este cauzata de prea multa fericire stiu ca suna ciudat asa ca incearca sa nu mai fi asa entuziasmata atunci cand te gandesti la prietenul tau. Funda?

| deuttsa explică (pentru diana26):

Asta e, nu sunt entuziasmata.Asta mi se intampla cu orce baiat cu care ma sarut sau ceva..in fine