| wa123 a întrebat:

am 17 ani, imi place de un baiat de la mine din scoala. spuneti-mi cum sa-i atrag atentia?

15 răspunsuri:
| Sophiee a răspuns:

Zambeste-i cand il vezi,intra cu el in vorba,fi mereu aranjata, eleganta, finuta, fa-i cate un compliment subtil happy

| eucumine010 a răspuns:

Pune-i piedica. big grin

| smileforme01 a răspuns:

Discuta cu el despre anumite lucruri banele, intraba-l ce-i place sa faca si sa ii mai zici ca si tie iti place sa bace anumite lucruri.sa para ca aveti multe lucruri in comun:* succes!:*

| TheAnSWEAR a răspuns:

Nu fii superficiala. Fii tu insati. Arata-te interesata prin gesturi. Nu te imbraca ca o tarfa. Daca te imbraci ca o fufa, cu decolteuri si alte alea, asa te va vedea si el. Daca nu te va place, inseamna ca e el superficial, dar singurul raspuns care ti l-as da e ca nu sunt sigur daca vei putea daca nu stiu cum naiba arati... Well, noroc.

| iubita_7132 a răspuns:

Iti spun eu reteta:iesi in evidenta, imbracate frumos elegant, machiazate etc si il dai gata vorbesc serios

| warriorboy4 a răspuns:

Arată-i țâțele talewinking

| cucarachaalien a răspuns:

Ii arati o tata sau mai bine ii spui ca-ti place de el.

| KraddyQ a răspuns:

Fa rost de un id ceva si o sa-ti fie usor ^^

| RetardedRacoons a răspuns:

Arata-i pasarica!

| teiubesc2 a răspuns:

Uita-te la el si fii indiferenta! el sa observe k te uiti la el!

| Nefliu_Daniel_1996 a răspuns:

Stai pe langa iel
ii scrii biletele si spui ca sunt de la un admirator secret

| Vidic_Adi_1994 a răspuns:

Fai cateva cerculete pe baston si o sa fie gagiu tau laughing

| guku77 a răspuns:

Asigurate mai intai ca el nu are prietena laughing