| oana2105 a întrebat:

Buna am 17 ani jumate si stau cu un baiat de ap 11 luni pana sa facem 4 luni impreuna nu sa atins de corpul meu adica gen sa puna mana pe cur, tate sau pe la pasa
, doar ne luam in brate si ne sarutam, dar dupa 4 luni de zile a inceput sa imi puna mana pa tate,cur si la pasa dar eu nu il las si el imi pune fortat mana, ieri m-am vazut cu el si mi-a pus mana pe tate si mi-a bagat mana in pantaloni p la pasa
si m-a atins p pasa cu degetele si ma gadilat si am simptit cum as avea furnici in stomac la tate cand pune mana la fel, intrebarea mea este de ce simt asta si de ce nu imi place?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca de fapt te exciti cad face asta si nu vrei sa recunosti ca iti place

| Ana_4223 a răspuns:

Pai simti asta pentru ca este varsta cand hormonii s-au dezvolatat destul si simti nevoia de sex si probabil nu ti-a placut fiindca esti o fata cuminte si pentru ca nu te simti pregatita, iar asa ceva nu se accepta sa iti puna mana intentionat, pentru ca ii permiti ceva maine alyceva si pana la urma el o sa-si permita sa te forteze sa te culci cu el, trebuie pus la punct din prima nu trebuie permis asa ceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreabă o pe mămica ta.

| PlayWithMe a răspuns:

Unde ti-a facut asta? Afara? Daca da prietenul tau sigur e din jungla.De ce nu iti place? Pentru ca e varza baiatul, e un disperat sexual si acum se gandeste ca daca te atinge in zona intima, peste o zi gata o pune cu tinelaughing. Astfel de lucruri trebuie sa vina de la sine, ar trebui sa iti vezi de scoala tabig grin

| th3end a răspuns (pentru PlayWithMe):

Ai dreptate. Baiatul nu are bun simt. Baga mana parca o baga la ma'sa'n pantaloni

| asdfghjklo a răspuns:

Sunt singura care a ras cand a citit asta?

| andreit1000 a răspuns:

Pasa-re laughing