| Phld456 a întrebat:

Buna, am 17 ani si am facut-o prima oara cu prietenul meu, el a bagat in mine odata dar nu pana la urma, a curs putin sange, dupa nu am mai continuat, am ramas virgina sau nu?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea ta a DISPARUT exact din momentul in care au intrat in contact direct organele voastre sexuale, chiar si daca pe urma penetrarea ''pasaricii'' a fost doar unica si...partiala. Sangerarea care a urmat chiar si putina cantitativ, se datoreaza faptului ca himenul ''pasaricii'' tale a fost intr-o anumita masura lezat, sau putin rupt. In concluzie in urma acelei tentative de act sexual de dezvirginare, VIRGINITATE ta pur si simplu a disparut, deci NU mai esti virgina si in plus ca si bonus ''pasarica'' ta a devenit si DEFLORATA. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Cum să rămâi virgină dacă ai făcut sex (fie și incomplet)?!?
Nu fata moșului, nu mai ești virgină.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca te-a penetrat si a curs sange nu mai esti virgina.

| sofisis a răspuns:

Nu, logic ca nu mai esti virgina.