| Cr7adi a întrebat:

Bună am 17 ani si in seara asta eu cu cativa prieteni mergem la o petrecere.Vine si o fata de care imi place mult.Am vorbit cu ea pe facebook, i-am zis ca imi place de ea si ca doresc sa ne cunoastem. Am mai iesit cu fete dar de data asta nu stiu sunt indragostit (penibil dar chiar vreau sa fiu cu ea). Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Fi tu insuti. Daca este o fata cu capul pe umeri, te va aprecia pentru ceea ce esti.Nu este nevoie sa te dai nu stiu ce print ca sa te placa o fata happy.
Succes, pa!

| georgianageo13 a răspuns:

Fii tu insuti.

| даниель a răspuns:

Fii mai indraznet si procedeaza dupa cum iti simti inima, incearca sa nu faci pasuri gresite....bafta