| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 17 ani si sunt virgina. Nu am avut un prieten si nici nu mi-a placut de cineva vreodata. Sunt atrasa sexual de barbati dar nu am avut sentimente pentru nimeni si pana acum nu a fost o problema sa astept sa fac sex cand voi avea o relatie dar in ultimul timp, de cateva luni simt nevoia unui contact sexual, ma excit foarte repede chiar si daca imbratisez un barbat care miroase bine. Ideea e ca nu astept sa fiu indragostita ca sa imi pierd virginitatea, dar nu vreau sa o fac cu oricine. Sigur pot gasi pe cineva de care sa fiu atrasa si care ar vrea, asa fara relatie si fara obligatii dar sunt dintr un oras mic si toata lumea cunoaste pe toata lumea si nu vreau sa fie vreun idiot sa se laude sau sa ma santajeze cu chestia asta. E ciudat ca simt asta? Are cineva o solutie?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da, da-mi mesaj privat si iti explic eu ce si cum.Nu are rost sa stam sa scriem aici totul.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca pui problema gresit!
Potis a te masturbezi singura, oferindu-ti placere si satisfactie si fara sa ai sex cu un barbat.
Pentru atata lucru, chiar nu-i nevoie sa te duci dupa nimeni, mai ales ca, locuiesti intr-un oras unde sigur baietiis e lauda intre ei si tot satul va afla.
Invata sa te atingi singura, obtinandu-ti orgasme extraordinare si fara sa ai sex cu nimeni.

| mihai69 a răspuns:

Ai putea s-o faci în vacanță, la mare. Cauți un tip care să-ți placă și dacă are și ceva minte să poți și vorbi cu el... de ce nu?

| Emma30555 a răspuns:

Ai putea sa îți faci un iubit. Dacă îți începi viata sexuala măcar sa fie de durata doar nu vrei odată și gata. Pe de alta parte încearcă sa fii discreta cu viata ta personala, chiar de se lauda vreun prost cu asa ceva tu nu trebuie sa recunoști, e doar treaba ta ce faci, și deschide bine ochii sa fie un tip cu bun simt.

| Eduard196 a răspuns:

De unde esti?

| antonimilk a răspuns:

Te înțeleg, e normal dar fi atenta și ai grija, trebuie sa va cunoașteți și să vă iubiți... Fiind prima data sa nu te simți vinovată etc in viitor.
Bafta

| UnAninim a răspuns:

Am 18 ani și eu sunt virgin dacă vrei da-mi mesaj poate ne putem ajuta cumva sunt fix in aceeași situație ca tine?

| ionuț677 a răspuns:

Nu vreau sa par disperat laughing, dar as putea sa te ajut, call me