| anonim_4396 a întrebat:

am 18 ani jumate si mi-am inceput viata sexuala acum o luna cu iubitul meu cu care sunt de un an, am facut-o de 3 ori si ma durea, cred ca nu s-a rupt vaginul, iar a 4-a oara nu ma mai durut deloc. Cum este posibil sa mi se fi rupt vaginul daca si a 3-a oara m-a durut si dintr-o data a 4-a oara deloc?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai linistita, esti o femeie in toata puterea cuvantului.

| varcolaccc a răspuns:

Cum sa ti se rupă vaginu? Poate himenul.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sa se rupa vaginul asta nu se intampla deloc?

| trance04 a răspuns:

Ori faci o confuzie ori la 18 ani iti daa clasa una de 14 ani. Cum sa se rupa vaginul? Ai facut-o cu un cal? Cred ca este vorba de himen totusi..., Diabla ai legatura laughing))

| h3r a răspuns (pentru trance04):

Păi dacă nu poate face diferența dintre himen și vagin, înseamnă că a fost pregătită! Nu mai am ce să spun acum boss, plec de la PROTv.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Futu-i mm de vagin mereu cand ai mai mare nevoie de el se rupe sad

| Said16 a răspuns:

Ultima data n-a avut erectie oh go on

| JasminNoir a răspuns:

'Ai de capu' tau, saracuta de tine. Himenul ce-ti mai face?

| Ellaabcd a răspuns:

Doamne, voiam sa spun himen! Am gresit happy