| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si am o problema nu stiu cat de intalnita la varsta mea. O problema cu erectia. Sunt virgin, iar prietena mea, nu mai este. suntem impreuna de 3 luni, am incercat sa o facem de 2 ori, insa efectiv oricat eram de excitat, cand ajungeam la penetrare, "lesina" toata si nu-l mai puteam trezi. e adevarat ca eram stresati de timp, si in locuri nu cu foarte multa intimitate. Astept niste raspunsuri care sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Frica,rusinea de a nu fi prinsi te inhiba, data urmatoare cand veti mai avea urmatoarea tentativa ai grija sa dispara toate aceste impedimente, natura isi va urma cursul, cu ajutorul si incurajarile ei vei reusii ceea ce fac toti barbatii de la inceputul omenirii

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti sa te astepti la mare branza daca incerci sa te culci cu o femeie cu care esti de doar 3 luni! N-o iubesti, nu aveti intimitate, nici macar nu va cunoasteti suficient si va grabiti in pat. E logic sa ai mari dificultati, nu te poti astepta la altceva. Ia si tu o pauza de macar 8-10 luni, timp in care sa va cunoasteti, sa construiti o relatie, incredere, sentimente, etc si vei vedea ca lucrurile se rezolva de la sine

| Pappi a răspuns:

Ce vrei e timid si el laughing oferi mai multa intimitate laughing sa vezi cum se joacalaughing Bafta