| andreearuse a întrebat:

Bunasadam 18 ani si imi doresc foarte mult un bebe dar problema e ca incerc de cateva luni sa raman insarcinata si nu potsadma poate ajuta cineva cu niste sfaturi ceva?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Off, probabil ai facut vreun avort sau ai avut ceva probleme de nu poti avea copii.Mai incearca, du-te la un medic specialist sa vada ce ai! Bafta multa, cu putina perseverenta vei reusi o sa vezi! Nu va dati batuti! bafta si sa te ajute Dumnezeu sa ai cel mai frumos si cel mai sanatos bebe!:*

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Incearca branca ursului din plafar, te ajuta sa ramai mai usor

Răspuns utilizator avertizat
| auroraa a răspuns:

Pai trebuie sa fii in perioada fertila asta e cu o saptamana inaintea menstruatiei si trebuie sa fii sigura ca partenerul tau la fel e fertil si poate avea copii si sa nu folositi nici o metoda de contraceptie happy

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Nu te cam grabesti?

| andra24 a răspuns:

Calculeaza-ti perioada de ovulatie. exista termometre specifice pentru asa ceva. baftawinking

| CharLieBenfica a răspuns:

La 18 ani vrei un copil, macar stii ce inseamna sa ai un bebe? Eu zic ca este prea devreme si ca nu merita de la varsta asta.