| adinani a întrebat:

Am 18 ani si pana acum nu am avut niciun prieten. De curand, "mi-a cazut cu tronc" un tip care e cu 5 ani mai mare ca mine, imi place foarte mult de el si nu stiu ce sa fac sa ma apropii de el mai mult astfel incat sa ajungem sa avem o relatie. El nu da semne nici ca ar vrea dar nici ca nu. Vorbim din cand in cand pe mess iar uneori ma face sa cred ca ma place. Voi ce ma sfatuiti sa fac? Mersi:*

2 răspunsuri:
| Fytzy a răspuns:

Buna...fi tu insuti sigur vei reusi :*:*:*

| Pepsy92 a răspuns (pentru Fytzy):

Hey,
Baga-te in seama cu elhappy zambestei, dar zamebtul sa fie putin ascuns.Restul vine de la sine.
Sper sa-ti fie de folos