| Hester a întrebat:

Buna! Am 19 ani. Am introdus un deget in vagin dar nu am avut niciodata un contact sexual cu un baiat. Mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| Mariaa005 a răspuns:

Depinde de mentalitatea fiecaruia, practic penetrarea vaginala reprezintă pierderea virginității, sexul, daca te-ai masturbat inca esti virgina

Daca întrebarea e pe bune sper ca te-am ajutat )

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da, mai ești.
Virginitatea se pierde atunci când are loc primul contact sexual. Mai exact, în momentul în care vaginul este penetrat de organul genital masculin.

| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

| Emilian65 a răspuns:

Da. Virginitatea se pierde in urma unui contact sexual cu un baiat.

| ngllllll a răspuns:

Da. Tehnic vorbind, in urma investigatiilor de decreteaza: Virgina.
?

| IreneNemteanu a răspuns:

Da, esti inca virgina, pentru ati pierde virginitatae aveai nevoie de ceva mai mult...
Oricum, ai fi simtit o durere in cazul in care iti pierdeai virginitatea si ai fi observat cateva picaturi de sange.
Daca vrei sa te pastrezi pentru viitorul tau iubit /sot, cum poate ar fi si indicat, incearca sa-ti provoci placerea extern, din experienta iti spun ca satisfactia este cel putin la fel de mare ca si o penetrare.
Ai grija de tine!

| Dragos1727 a răspuns:

Da inca mai esti virgina,
Daca te masturbezi nu inseamna ca iti pierzi virginitatea!