| Anon18 a întrebat:

Bună, am 19 ani. De ce când am erectie imi simt glandul penisului,,neirigat,, bine de sânge.
Adica in loc sa fie pronunțat si sa pot,, incorda,, acea parte, acum 4 din 5 erecții nici nu il simt, simt si pot contracta doar trunchiul penisului sa zic asa.
Este posibil ca obtin aceste probleme
de erectii fara sa fiu implicat intr-un act sexual sau sunt aproape impotent

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Trebuie sa se faca beton, mergi urgent la urolog.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la un dr. urolog competent.
Aici primesti sfaturi care s-ar putea sa nu te ajute cu nimic in problema ta medicala