| crinsalbatic a întrebat:

Am 19 ani si am facut cu iubitul meu sex anal( nu am facut niciodata normal). Mi.a intarziat menstruatia 3 zile. Aveti idee de ce? (Nu mi.a intarziat niciodata dar ma simt ca si cum ar trebui sa imi vina, ma doare burta in partea de jos si putin sanii).

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poate fi vorba decat de o dereglare hormonala, deocamdata minora care se poate datora unor afectiuni medicale, a stresului sau a unei raceli a aparatului tau genital. Deoarece activitatea sexuala s-a redus doar la cea anala nu exista nici cea mai mica posibilitate de sarcina care sa produca intarzierea menstruatiei. Starile descrise reprezinta mai mult ca sigur semnele premenstruale ce apar cu cateva zile inainte de pornirea menstruatiei. Multa sanatate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nimic. happy

| crinsalbatic explică:

Multumesc