| andreidani22 a întrebat:

Buna ...am 19 ani si nu am facut sex...mi rusine sa imi fac o prietena ca sunt inca virgin...ce na sfatuiti sa trec peste rusinea asta?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Andrei, faptul ca la 19 ani esti virgin, nu este o rusine. Gandeste-te ca ai tot timpul sa-ti faci o prietena cu care sa-ti pierzi virginitatea.

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu ai de ce ce sa iti fie rusine ca esti virgin. Dupa cum tu preferi ca pe iubita ta sa nu o fi intins pe jos toti excrocii sentimentali, sa se gandeasca la ei cand e cu tine, tot asa ar prefera si ea. Faptul ca iti e rusine cu virginitatea arata ca ti-ai facut idei extrem de gresite despre dragoste si sex, dar nu e nimic, esti tanar, se corecteaza. Te salut.

| Skilline2012 a răspuns:

Cum a zis si serenityMeSmiley, daca iti e rusine sa ai o prietena, faci cu o prostituata, (ai grija ca astea au melci la P****, glumeam, stii ce vreau sa zic). Vei vedea ca dupa ce te dezvirginezi o sa ai mult mai mult curaj.

Btw, macar o prietena ai avut?

| Miihaa a răspuns:

Pai cum iti e rusine? Macar ai ajuns si tu cu o fata in pat si pe punctul sa o faceti?
Esti singurul baiat pe care l-am auzit asa ceva. Daca vrei, fa cu o c---a.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miihaa):

Prost sa fie. te mai alegi dupa cu o boala care te aranjeaza pe viata

| cristinela4 a răspuns:

Trebuie să-ți cauți o fată virgină și totul va fi ok!

| andreidani22 explică:

Lol normal ca am avut mai multe chiar laughingdar mi se pare cudat am stat virgin pana acum sa o fac cu o curva?