| Cornea01 a întrebat:

Buna,am 19 ani si penisul meu are 12cm si vreau sa stiu daca mai creste as vrea daca se poate sfatul unui medic.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil nu va mai creste semnificativ. Oricum, are o dimensiune medie, asa ca nu e cazul sa-ti faci nici un fel de griji.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Brigaela):

Nu era 12, 9 dimensiunea medie? Și vreo 14 pentru Europa?

| Brigaela a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Din cate stiu eu, dimensiunea medie este in jur de 12, 5 cm. Sincer, nu cred ca 5 mm sau 9 daca vrei, conteaza

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Brigaela):

Nu,nu conteaza. te-am vazut mai informata si voiam sa ma verific.Sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa mai creasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 cm zici?! Hmm.
Am impresia ca in curand o sa primesti un raspuns de la cineva care e in situatia ta laughing.