| XxSh0xFirexX a întrebat:

Salut, ma numesc Lucian am 12 ani si 8luni, la 12 ani si 8luni penisul meu are 12CM, e mic sau mare? dupa parerea mea e bine. vreau sa stiu si de la voi DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Gabitssaaa a răspuns:

~ Mai pe mine nu ma deranjeaza ce intrebari puneti voi pe acest site dar. na laughing) Eu iti raspund doar pentru. intrebare ( Da. e destul de mare oh go on ) Dar ce vroiam eu normal sa stiu de la tine?! Dc esti asa curios sa ne intrebi daca e mare sau mik? ai trebuie diseara`hee hee) in fine laughing DA E MARE laughing [ FUNDITA :O3 ]

| XxSh0xFirexX explică (pentru Gabitssaaa):

Nu nu am treburi diseara dar o sa am si vroiam sa stiu ti-as da funda Gabytsa dar nu-mi arata ca pot

10 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

La 12 ani si 8 luni preocuparea ta ar trebui sa fie scoala nu marimea putzei e normal las-o asa nu mai trage de ea ca nu se lungeste big grin

| DNSK a răspuns:

Salut, ma numesc laurentiu am 23 de ani si 2 luni, la 23 de ani 2 luni penisul meu are 3000km(pana-n Franta) e mic sau mare? dupa parerea mea.eu zic k e bine!

| TheSupreme a răspuns (pentru DNSK):

De fapt, sunt doar 2300 km pana in Franta dar si eu zic ca e ok laughing

| DNSK a răspuns (pentru TheSupreme):

Bine acum si ulaughing am aproximatlaughing nu mi-am intrebat prietenul goagle pentru o informatie exacta! ma scot astia din sarite may.nu mai birui cu eilaughing

| XxSh0xFirexX explică:

Am citit pe net ca e mare la varsta de 13ani sa ai de 12cm adica e potrivit

| MikyyLOL a răspuns:

Pai pe romana, esti un putzangutan(ai penisul mare na )

| XxSh0xFirexX explică (pentru MikyyLOL):

laughing))rolling on the floor) mersi pentru complimentbig grinlaughing si original,, putzangutan''

| Evolett a răspuns:

Buna! Cred ca la varsta ta nu e bine sa te gandesti la asta! Dar ca sa iti raspund e bine! Nu o sa ramana asa normal ca o sa mai creasca e chiar bine pentru. varsta ta!

| RADULESCUDENISA a răspuns:

Este cam mica. Dar ma rog o sa mai creasca!