| diamondstar07 a întrebat:

Am 22 ani și fostul meu s-a despărțit de mine acum o luna. După aceasta luna in care am crezut ca nici nu îl mai interesează de mine, ma trezesc ca ma contactează. Am vorbit,am și ieșit chiar,s-a deschis mult fata de mine,mi-a spus ca i-a fost dor de mine, ca s-a gândit foarte mult la decizia lui și nu știe dacă a fost cea mai buna,am simțit ca voia oarecum sa se apropie de mine dar ezita. Următoarea zi după ce am ieșit,mi-a propus sa mergem la sala împreuna și am acceptat. Însă de atunci nu m-a mai contactat. Credeți ca as putea avea vreo șansa sa ne împăcăm? Ar trebui oare sa ii dau și eu vreun semn sau sa ii scriu? Mulțumesc mult, scuze pentru mesajul lung.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce te-ai mai intoarce la un ipocrit?
Te-a parasit de 2 ori pana acum, la ce-ti mai trebuie asta?!

| Hammurabi a răspuns:

Dacă s-a despărțit odată de tine, de ce l-ai mai vrea înapoi?
S-au terminat băieții de pe planetă?

| sofisis a răspuns:

S-ar putea sa fie doar panica de dupa despartire si daca vede ca tu esti inca disponibila, sa ii treaca.
Eu nu l-as cauta. Sau daca l-as cauta, as face-o asa...inofensiv. Gen hai la o tigara ca ma plictisesc. In rest, ca sa ii dau de inteles ca ar mai fi loc, as raspunde pozitiv la initiativele lui. Dar nu mereu. M-as mai da si ocupata cand si cand...

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Dai un mesaj cum ca vrei sa va intalniti sa mai vorbiti apoi intreaba-l daca vrea sa o ia de la capat.

| munteanuionvictor a răspuns:

Cred că urmează să vă împăcați. Da, poți să-i dai un semn sau să-i scrii.