| Al3xandru87 a întrebat:

Buna am 23 ani jumate, si sunt pus in o situatie de genul intre ciocan si nicovala. am avut o relatie cu o fata acum 4 ani ea avea 15 ani eu19 ani, mentionez fara act sexual doar de cateva luni durata relatiei, in octombrie anul trecut am revenit in orasul unde locuiesc," am fost plecat 4 ani in alt oras pentru facultate" in fine, si in ultimile 2 luni m-am tot vazut cu fata care acum are 18 ani si eu 23 ne simtim atrasi unul de altul tot mai des vine pe la mine acasa, saruturi atingeri, fara sex momentan si ne placem Dar are iubit de 3 ani. Bun si acum 1 luna am cunoscut o fata din buzau 20 ani care la 16 ani jumate a nascut a lasat-o un tip de 22 si acum e maritata cu tipul care are 26 si ea 20. dar ea divorteaza de el si din spusele ei s-a indragostit de mine vazandu-ma pe web si vorbind la tel. Ce m-a socat ieri a fost la mine mentionez locuiesc judetul mures. si a venit de la buzau la mine pentru mine, ca " ma iubeste " cum spune ea. Am facut sex cu ea, pentru ca nu pot numi ca am facut dragoste, poate pentru ea asa a fost dupa 15 minute ce a intrat la mine acasa ne-am apucat sa,,, acum nu stiu nu-s genul sa umblu cu 2 fete sa ma joc cu sentimentele lor dar 1. e maritata si copil dar va divorta si cea dea 2, i-a plecat iubitul ieri in germania 3 luni. neavand alte obligatii decat morale fata de el sfaturi astept mersi:*

Răspuns Câştigător
| onutzza_4294 a răspuns:

Cel mai important este ce simti tu pentru fiecare in parte...din punctul meu de vedere cred ca cea maritata ar trebui exclusa, iar cea de 18 ani cred ca ar fi mai potrivita... Dupa cum ai spus si tu va simtiti atrasi unul de altul, adica e ceva acolo ce var putea uni numai ca prietenul ei e singura piedik in calea iubirii voastre. Daca vei continua sa ii arati ca o iubesti si sa o faci sa se simta iubita langa tine, poate ca te va accepta si il va inlatura pe celalalt tip.Succes!

8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Este exclusa femeia maritata, dar si cea de 18 daca are iubit nu te baga. Gaseste o fata fara obligatii happy

| Narcis2007 a răspuns:

Laso pe aia cu copil...ar iesi ceva frumos cu prima dar are prieten... oricum alege-o pe prima

| Change a răspuns:

Wow...Asta da situatie grea. Uite ce cred eu(fara suparare) daca fata de 18 ani nu s-a despartit de prietenul ei inseamna ca nu este atat de interesata de tine pe cat crezi iar cea de 20.pff.cat de bine o cunosti? Doar la telefon, mess, web si o noapte de sex nu este de ajuns pentru ca tu sa risti pentru ea(de unde sti tu ca ea va divorta? va trebui s-o crezi pe cuvant.dar o crezi?). Este decizia ta pana la urma dar daca as fi tu i-as cere celei de 18 ani sa se desparta de prieten astfel iti va demonstra ca te iubeste iar in ceea ce o priveste pe cealalta...DEcizia ta. Sper ca am fost de ajutor :d

| HackMyWorld a răspuns:

Chiar cum spui tu. intre ciocan si nicovalalaughing eu cred ca ar trebui sa incerci cu vorbe frumoase cat de cat sa o indepartezi pe tipa cu copil. adica banuiesc ca nu ai vrea sa cresti un copil care nu e al tauhappy tu te simti atras de fata de 18 ani. ei bine ea este intr-o relatie. nu are copil nu e maritata. o relatie se poate incheia oricand. profita acum cand prietenul ei e plecat si fa-o sa isi dea seama ce simte cu adevarat. si sa aleaga intre tine si elhappy succes

| firelord66 a răspuns:

Uita-te in sufletul tau si iti vei da seama de cine iti place cu adevarat

| SingleFlavor a răspuns:

Aia de 20 de ani nu renteaza. In primul rand ea nu a iubit din dragoste si nu va iubi niciodata, cum a divortat de ala va divorta si de tine dupa ce ii trec fumurile. si in al doilea rand are un copil frate, iti dai seama ca na. vorba lu Vanghelie "e costuri" nu costurile sunt atat de importante dar la o cearta mai aprinsa vei observa mai bine ii vei zice ca i-ai crescut copilul certuri si o sa divortati. Una e cand cresti copilul altuia si una e cand il cresti pe al tau. Si fata de 18 eu zic ca varsta nu-i problema, ci problema e prietenul. Tu intreaba si roaga pe respectiva sa renunte la unul din voi. Si... viata merge oricum inainte... Batfa!

| AdYtZa197 a răspuns:

Aia maritata exclus...cea de 18 ani merge pentru ca pana o sa treaca alea 3 luni poate si uita de el.

| GaL a răspuns:

De fapt nu merge niciuna, Gandeste-te ca daca ea are 3ani cu ala a trecut prin atatea si etc. si cand o sa faca anumite chesti cu tine o sa`si aminteasca ca le facea cu ala si n`o sa faci decat sa ii complici viata si tie si ei, eu zic sa-ti cauti alta ca e plina lumea de fete happy