| anonim_4396 a întrebat:

Am 31 de ani și sunt îndrăgostit de o femeie de 36 de ani! Ea are ceva probleme cu kilogramele în plus și îi este rușine de chestia asta și se ferește să aibă relații cu bărbați! Ea mi-a spus ca își dorește un copil(de fapt eram într-un grup de prieteni și a spus ca ar vrea un copil)! Cu timpul nu aveam treaba cu ea și nu aveam nicio părere despre ea singura părere care era, era faptul ca este de treaba și prietenoasă cu oamenii din jur. Si într-o zi ma uitam la ea dar nu ma uitam la ea cât ma uitam la buzele ei. Simteam dorința sa o sărut și de atunci am sentimente pentru ea.Ma emoționez foarte mult când e în preajma mea dar ea nu are nicio treaba. Eu îmi doresc sa o sărut pentru ca sunt foarte îndrăgostit de ea simt ca am fluturi în stomac când o văd vreau sa o sărut! Oare cum sa fac sa fie momentul bun? Nu vreau sa fiu pălmuit ca poate ea crede ca îmi bat joc de ea ca mna ea cum îi mai plinuță! Sunt foarte trimit când sunt pe lângă ea! Ce sa fac? Va rog niște sfaturi cum sa fac sa o sărut.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai bine o chemi și tu la o întâlnire ca tot omu în loc să sari pe ea s-o săruți?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Chiar esti indragostit de ea big grin

Eu zic sa vorbesti cu ea, da-i un mesaj, vorbiti, sigur o sa fie bine.

Succes si multa intelegere va doresc! ^_^

| anonimanonim978 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai fac lucrul acesta! Adica vorbim! Dar chestia ii ca eu caut un moment sa o sarut!

| Freya1 a răspuns:

Ai grija sa nu ai doar o fixatie pe faza cu sarutu si sa ii dai speranțe.Trebuie să te hotărăști daca vrei sa o saruti si gata sau chiar ai inceput sa nutresti sentimente pentru ea.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa o saruti si sa faca un copil cu tine. Poate reusesti ce iti dotesti si tu si ea.

| Sofer a răspuns:

Fă-ți curaj și spune-i ca o placi. Câte kg are?

| anonimanonim978 a răspuns (pentru Sofer):

89 fara exagerare!

| anonimanonim978 a răspuns (pentru Sofer):

Si daca ii spun si se supara ca crede ca imi batjoc de ea si nu mai vorbeste cu mine eu ce fac? Dati-mi voi o idee cum sa fac sa o sarut, sa prind momentul acela bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ești o dovada vie că aspectul fizic nu contează, bravo! Sper să fiți împreună și să vă iubiți.