| anonim_4396 a întrebat:

Am 37 ani, sunt căsătorită, am un copil însă relația mea cu soțul meu a devenit una formala. Am cunoscut o femeie de care m-am îndrăgostit. Și ea este căsătorită, are copii și la fel relația ei cu soțul a devenit strict legata de copii. Noi doua ne iubim foarte mult, exista o compatibilitate din toate pct de vedere, nu mai simțim nimic pentru soții noștri însă ne lovim de multe bariere, societatea care condamna acest gen de relații și nu în ultimul rand, ne dorim ca și copiii noștri sa se bucure de relația lor cu tatii lor. Menționez ca sunt cu aceasta femeie de aprox 1an jumate, timp în care amândouă am investit sentimente și s-a legat o conexiune foarte puternica între noi doua. Cum sa procedam având în vedere ca nu mai simte nici una fata de soț? Cum se vede din exterior acest gen de relație, rog păreri argumentate, fie ele și critici.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Dacă te jenează atât ce crede societatea, nu te afișa în public și gata, păreți mereu 2 prietene care petrec mult timp împreună iar în intimitate faceți ce vreți. consider că ar trebui dscutat cu soții, fiecare dintre voi, și găsit un front comun. dacă vreți să păstrați relația mami-tati pentru copii, ați putea avea o relație de oarecare amiție cu soțul, iar în paralel să vă trăiți viața cu cine vreți fiecare...

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Nu era vb de afișat în public, ținem la discreție totala, era vorba de cum vede un anumit individ, lumea tinde sa judece, sa pună etichete, sa meargă după regulile impuse de societate, oricum nu ne așteptăm să primim acum binecuvântarea cuiva și nici nu e cea mai mare dorința a noastră. Doar ca gândirea asta în turma este total greșită. Este important ca fiecare om sa aibă libertatea sa de expresie. Mulțumesc pentru. răspuns!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search numai bun pentru voi

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Numai bun pentru tine poate, nu avem creierul atât de îngust ca al tău, de aceea unele femei aleg sa meargă tot cu femei, datorita unora ca tine.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar eu merg pe calea cea buna cu femei obisnuite nu ca voi sa va lingeti canalul.

| ania a răspuns:

Mai important nu e cum se vede din exterior ci ce îți spune ție conștiința.

| mihai69 a răspuns:

Problema voastră cea mai mare nu este cum anume se vede relația asta din exterior, ci dimpotrivă - cum se vede din interior, de către copiii voștri.
Și nu doar relația voastră, ci și eventualitatea separării actualei lor familii în doi părinți distanțați. (*2)
Abia apoi să vă pese (sau nu) de ceea ce spune lumea.
E foarte mult de spus, dar asta ar fi din p.m.d.v. problema principală.

| Freya1 a răspuns:

Numai bine asa. Puteti rămâne cu soți voștri fara sa va bănuiască ca ii înșelațilaughing (glumesc).
Păi pur si simplu faceti ce simțiți.Si daca divortati copii voștri pot sa isi vada tati pentru ca puteti lua custodie comună.

| Musca88 a răspuns:

Poate iti regandesti si tu deciziile in viata sexuala inainte sa-ti faci o familie ca doar nu ai devenit lesbianca asa peste noapte. Despre copii, o sa ajunga tinta unor batjocore, dar reactia lor la relatia asta se bazeaza doar pe cum i-ai educat. Sa auda gigeluț ca mami nu il mai iubeste pe tati, se iubeste cu o femeie acum o sa-i intoarca lumea pe dos si o sa-i aduca niste sentimente hmmm rele fata de tine

| alexalx1234 a răspuns (pentru Musca88):

Păi mai nou în ziua de azi majoritatea fetelor și femeilor devin brusc lesbiene, naiba știe cum.

| mili25 a răspuns:

Wawww
Mi se pare tare.
Felicitari!
Putem discuta in privat?
As vrea sa intreb ceva, si nu in public.

| Gvg1987 a răspuns:

Vedeți-vă fiecare de soți vostri
Lăsați placerile
ATI plecat pe un drum rămâneți pe el
Și mai ales ca aveți și copii
Copii suferă o viata întreaga pentru 5 min de placere
Bravo