| anonimathebest a întrebat:

am 9 ani si imi place de un baiat de clasa a treia, adica din aceeasi clasa cu mine si nu stiu cum aflu daca ma place si el, deoarece am vazut ca el se uita frumos la mine mereu si odata cand era un miros puternic el m-a intrebat daca sunt bine(am un miros sensibil). Oare ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, baietii sunt mai grijulii. Nu poti afla decat da-l intrebi sau te apropii mai mult de el pana iti va zice.

6 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Asa e versavia la 9 ani ma jucam cu papusile dar nu numai atunci, m-am jucat cu ele pana la varsta de 13 ani si nu regret:X au fost cele mai frumoase momente, fara griji doar scoala si jucat

| Silviu591 a răspuns:

Ce era cu mirosul?

nu neaparat.trebuiesc mai multe indicii. putea sa fie doar mai prietenos.nothing more nothing less

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

La 9 ani ma uitam la desene animate
n-am mai auzit la 9 ani de o relatie

| andreimicutu a răspuns:

Aaaaa, ori eu sunt demodat ori voi copii, pustoaicele nu mai ganditi cum gandeam cand eram mic. La 9 ani eu nu stiam ce sunt alea fete...Cum sa iti pui asemenea intrebari? Esti inca mica sa iti dai seama de ce se intampla in jurul tau. Dar ca sa nu spui ca nu ti-am raspuns la intrebare, incearca sa stai de vorba cu el chiar daca singurul subiect de discutie o sa fie pe tema scolii si daca a luat B sau S la matematica fa asta. Si o sa vezi atunci.laughing

| versavia a răspuns:

La 9 ani ma jucam cu papusile pune mana pe carte ca esti prea mica pentru baieti.

| anonimathebest explică:

Treaba cu mirosul era ca un baiat a cumparat ceva de mancare care mirosea oribil! era de nesuportat