| deyutza_6928 a întrebat:

Hei. buna imi place de un baiat de la alta clasa. El nu ma cunoaste adica nu vb cu mine dar se uita mereu la mine...si ma face sa rad. Oare ma place dar nu cred ca saar uita la mine deoarece ei se uita mai mult la alea dezvoltate nu ca mine ca numai asta ii intereseaza pe baieti. Va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| F?g?ra? a răspuns:

Draga deutza tu faci ca si mine: iei decizii inainte sa aflii adevarul! de ce crezi ca nu te place? crezi ca toti baieti iubesc fetele dezvoltate? este un semn important acesta pe care tu iil spui! incearca sa intri in vorba cu el sa ii ceri id, numarul si sa vorbiti mai multe! apropo sa nu uit, sa nu iti ceri si cnp ca nu trebuie! glumesc! il poti chema la o plimbarica si uite asa are deutza iubitel! daca te place cu siguranta va reactiona pozitiv la gesturile tale! si poti sa ii faci si tu ochisori dulci! numai imi ete teama sa nu il ia SMURDUL daca se emotioneaza! pupicii si numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita poate la alea mai dezvoltatehappy dar asta nu il impiedica sa te placawinking
ce adica pprietena mea e dezvoltata?
imi e cu capu la umar si din cate cred eu prin dezvoltat te referi la sani (crede-ma nu ii are mari deloc, as zice chiar mici) dar asta nu ma supara nicicum, pentru ca o iubesc!winking
mult noroc!

| deyutza_6928 explică:

Ms pentru tot oricum deseara avem banchetul si nu stiu mi-e frica sa-l invit la dans deoarece are niste colegi foarte tampiti si imi e sa nu-l fac de ras...nu stiu.