| andreyamica a întrebat:

am aflat ca unui baiat ii place de mine si mie imi place un pic de el da nu vb fata in fata niciodata doar pe mess si as vrea sa-l intreb daca ma place dar mi-e frica! va rog dati-mi sfaturi plsz

2 răspunsuri:
| maxum a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spune-i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa un mass cu "pareri" ceva de genul" Spune-mi ce parere ai despre mine: 1 nu te cunosc, 2, mi se pare ca esti de treaba, 3, te plac, sincerbig grin, 4 te iubesc, etc.Vezi tu ce mai adaugi sa nu para absurd! De obicei, majoritatea reactioneaza la chestiile astea cand trebuie doar sa aleaga o varianta, doua. Dar atentie! ai grija sa nu se transforme in ceva de genul " cine ma iubeste buzz" astea chiar sunt privite urat...SucceS!winking