| 5Ioana23 a întrebat:

Bună.
Am ajuns deja la o vârstă în care deja ar trebui sa știu ce vreau.
Am peste 18 ani și nu ma simt atrasa nici de fete, nici de băieți.
Ba chiar ma simt foarte incomod si prost.
Ce înseamna asta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil esti asexuală sau doar nu ti-a atras nimeni atentia inca.
Chiar nu te obligă nimeni sa stai intr-o companie pe care nu o agreezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti asexuala :p

| OctavianSps a răspuns:

Spre exemplu eu sunt Demisexual, sunt mari sanse sa te aflii in aceeasi situatie.

| thefunkytroll a răspuns:

Mai degraba de baieti, deoarece homosexualitatea e un pacat inaintea lui Dumnezeu, asa ca daca iciun baiat nu găsești acun, mai asteapta și el va veni

| 96Love a răspuns:

Inseamna ca poate mai trebuie sa astepti, până la urmă nu cred ca nu simti fluturi in stomac atunci cand vezi un băiat drăguț happy