| Laura_9072 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat in urma cu 2 saptamani. Mi-a intarziat menstruatia 5 zile dar in a 6 mi-a venit normal. Am avut dureri ca si in alte luni. Exista riscul sa fiu insarcinata? Am facut 2 teste de sacina si mi-a iesit negativ...

Răspuns Câştigător
| levyyyy a răspuns:

Sansele sa fi gravida sunt f mici, dar stai linistita ca nu esti, dar ai grija cum faci acest lucru.mai bine protejeaza-te

3 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Din moment ce ti-a venit menstruatia, nu ai cum sa fii gravida!

| Alex3 a răspuns:

Da/nu, stai chill, cu cat te gandesti mai mult cu atat devii mai stresata si-ti va intarzia. stai chill se intampla. daca vrei sa stii cu adevarat, fa analize de sange, iti vor spune 100%, sunt mai scumpe... nu t mai panica.

| Laura_9072 explică:

Dar testul de sarcina de sanage se poate face la, laboratorul de unde se recolteaza de obicei sangele sau trebuie sa merg la cabinetul de ginecologie?