| Ingridd22 a întrebat:

Ieri am avut primul contact sexual cu prietenul meu. Bineinteles ca ne-am protejat. Dupa ce si-a dat drumul el si-a scos prezervativul si s-a sters cu un prosop si apoi si-a bagat doua degete in vagin la mine.
E probabil sa fi avut sperma pe mana? Pot sa raman gravida?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Stai calma, nu se ramane asa gravida, doar daca s-a spart protectia si a curs ceva.
O zi bunahappy

| corbulalbrosu a răspuns:

Slabe sperante sa faci un copilas dar nu uita, o sansa cat de mica exista intotdeauna. Ce cauta cu degetele in vaginul tau dupa sex? ati pierdut ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Daca a avut sperma pe mana si a bagat degetele la tine in vagin, este posibil sa fi ramas gravida.

| ywar a răspuns:

De ce bu si-a bagat toata mana? Era mai misto toata mana... simteai si tu ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| darkangel90 a răspuns:

Buna!

Daca s-a sters nu e nici o problema, nu ramai gravida.

Stai calma

| ViseCiufulite90 a răspuns:

Hey buna... poti sa stai linistita ca nu are cum sa fi avut sperma pe mana pentru ca s-a sters de prosop.nu sunt sanse sa fi ramas gravida chiar deloc.

| claudiumgv a răspuns:

Buna.In aceste cazuri sunt sanse slabe sa ramai insarcinata.Nu iti face probleme din cauza asta.Nu poate fi vorba de sarcina.Si nu ramai asa usor insarcinata.(depinde perioada fertila). Cand nu esti in perioada fertila cam trebuie sa lase in tine ca sa ramai fertila, dar bineinteles nu intotdeauna.Si nu-ti fa probleme.Nu a avut sperma pe degete ca doar era in prezervativ nu in exteriorul lui.Grija data viitoare!