| Twister09 a întrebat:

Am avut cu iubita mea un contact sexual.

Nu am ejaculat in ea.

Dar cand am scos penisul, si am vrut să mă șterg, am vazut ca am penis ceva secretie albă, cu aspect brânzos.

Sunt speriat.

Din ce cauza am avut?

Menstruatia trebuia sa-i vina ieri si nu i-a venit.
Sunt foarte speriat

Credeți că poate rămâne însărcinată?

Multumesc

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E de la ea.

| RAY a răspuns:

Vaginul secreta ceva ca pentru ca penisul sa îl penetreze, ceva dobandit in urma evolutiei

| corbulalbrosu a răspuns:

Urmatorul raspuns a mai fost trimis cu cateva zile in urma si o fac din nou ca sa o recitesti cu mai multa atentie, fiindca poate asa vei reusi sa intelegi explicatiile prezentate, precizate. Pe intreaga perioada de penetrare a vaginului din timpul actului sexual, din cauza excitatiei apare placerea si satisfactia. Aceste senzatii au rolul sa declanseze intrarea in activitate a glandelor situate in mucoasa existenta pe peretele vaginului, care produc secretia lubrifianta care umezeste interiorul vaginul si ate rolul de a usura penetrarea. Secretia lubrifianta are culoare albicioasa iar ca si aspect si consistentase aseamana foarte mult cu sperma. Poti sa devii foarte linistit fiindca unicul rol al secretiei respective este cel de a usura si facilita penetrarea vaginului. Multa sanatate!

| Plato a răspuns:

Bineinteles ca poate rămâne însărcinată. Chiar asa scumpa e protectia? Neștiința asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mucus cervical.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca tu si prietena ta va privatizati in productia de lactate. Tu lapte, ea branza... Inca un pic si puneti pe picioare o ditamai afacerea.

| anonimmmsdadsa a răspuns:

Hai sa gandim cu capu, secretia a fost produsa de ea, nu are de ce sa ramana gravida, eu o fac de 2 luni fara prezervativ ma bazez doar ca o scot la timp si a mers! Bafta

| spr11 a răspuns:

Well, ai putea sa incepi prin a o spala interior pe prietena tawinking