| Kr0ne a întrebat:

Am avut o relatie de 4 ani si ne-am despartit Joia trecuta. eram prea gelos. ea mi-a zis ca doreste o pauza eu i-am spus ca nu vreau sa iau nicio pauza, si ea a zis BINE NE DESPARTIM!
Noi inainte ne mai desparteam pentru 1 zi 2. dar na niciodata nu ne-am despartit asa mult(4 zile). si inca continua. Am si insistat sa scoata pozele. inca nu le-a sters.
Chestia e ca as vrea sa ne impacam. si intr-un fel as vrea sa-i las si pauza asta.
Joia asta care vine ma gandesc sa merg la ea acasa. si sa-i fac camera plina de lumanari, si sa o astept cu un buchet de flori. si sa-i spun cat de mult o iubesc si ca vreau sa ne impacam! Dar nu stiu daca ar mai trebui sa-i las timp sau nu... nu am discutat cu nicio fata chestia asta. Eu am 20 de ani ea 19. Ea la inceput a vrut o pauza ca ne certam prea mult. nu am acceptat si logic ca a zis sa ne despartim. Practic tot si-a luat pauza... sper doar sa nu se impace cu ideea.

Pareri?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ea isi doreste pauza mare. Este timpul sa-i respecti dorinta.