| LoCkUpp a întrebat:

Buna!
Am avut o relatie de 5 luni cu o fata,s-a despartit de mine fiinda i-am reprosat ca m-a inselat. Iar acum dupa o luan vrea sa ne impacam, dar eu plac alta fata si nu stiu cum sa-i spun. Nu vreau sa o ranesc! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Îi spui că sentimentele tale pentru ea s-au schimbat, şi motivul ei de despărţire a contribuit la asta. Spune-i să treacă peste şi să rămâneţi prieteni.

3 răspunsuri:
| deeeeea1 a răspuns:

Tot ea s-a despartit de tine ca i-ai reprosat ca te-a inselat? Si acum vrea sa se impace cu tine.mi e pare absurd.ii poti spune foarte frumos ca nu vrei sa mai ai nici o legatura cu ea si gata, nu vad de ce a-i ranio

| IceTouch a răspuns:

Cel mai probabil este doar un pretext pentru a rupe relatia. Daca simti ca merita sa incerci atunci gaseste o cale sa-i explici, dar este important ca aceasta explicatie sa fie toata inclusa intr-un singur mesaj, si nu prea lung ca sa o plictisesti.Un mesaj pe telefon sau un e-mail.Noroc.

| Sabyna97 a răspuns:

Buna!happy.Pai poti sa-i spui mai pe ocolite, fara sa o ranesti.thinkingwinking