| Roberto24 a întrebat:

am avut si eu o prietena cu care am facut sex pentru prima data si mi-am dat drumu foarte repede(cam in 40 de secunde) si m-am despartit de ea ca ma faceam de rusine(ea nu era virgina).Acum am mai avut ocaziua sa fac sex cu alte fete dar mi-a fost frica ca iear ma fac de rusine ca nu sunt bun la pat. Vreau putina seriozitate.Dau funda celui mai bun raspuns

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Se intampla tuturor la inceput!
Trebuia sa faceti Petting la inceput, si astfel, invatai ce si cum simti, si puteai invata senzatiile specifice, si sa te opresti, si sa reiei incet miscarile, etc.
Daca mai ai ocazii, ori te golesti singur inainte, ori, la preludiu, daca e fata inteligenta, ii propui sa te termine ea manual, si ii spui ca vrei asta, tocmai pentru ca doresti foarte mult sa poti face destul de mult cu ea ca sa o poti satisface, pentru ca o placi foarte mult, si tensiunea fiind foarte mare, asa se intampla!
Daca nu crede, arata-i raspunsurile de aici!
Pe de alta parte, trebuie sa inveti sa executi un preludiu fain, sa o saruti mult, sa ii faci masaj, si eventual sex oral, care o aduce cel mai usor la orgasm.
Mare grija la igiena corporala si a gurii, sa nu iti miroasa, caci ii poate taia tot cheful!
Success!

| GdX a răspuns:

Antreneaza-te. Make it manual.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este ceva absolut normal ca primul act sexual sa fie unul foarte scurt sau chiar sa ejaculezi in momentul in care penisul tau atinge vginul. In astfel de situatii imediat ce penisul reintra in erectie maxima treci la o a 2-a incercare care garantat va dura cateva minute deoarece este nevoie de un anumit timp pentru a ejacula din nou. In concluzie n-ar trebui sa ai nicio ingrijorare deoarece este un proces prin care trec absolut toti barbatii din cauza lipsei de experienta sexuala. Totul se va rezolva doar dupa ce iti vei incepe viata sexuala si cu ajutorul unei prietene/iubite care intelege ce se intampla si stie cum sa te ajute dar mai ales sa te sustina. Pana atunci... multa sanatate!

| neutrino a răspuns:

Nu poti fii un barbat feroce inca de la inceput, fara sa ai o anumita experienta, experienta ce se dobandeste... facand sex cu fete.

| Xdreaper21 a răspuns:

Un prieten mi-a spus ca a patit si el dar dupa ce a facut **** ia trecut faza