| navzaR98 a întrebat:

Am 16 ani, si vreau sa va zic cum as putea face sa "nu ma mai termin" foarte repede. Am prietena, cu ea nu am facut inca sex, dar simt ca vrea dar imi este rusine de mine. Dau FUNDA celui care ma ajuta cu un raspuns bun, v-as ruga fara caterinca sau jigniri.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De unde stii ca te vei termina repede, si cat timp ai dori tu sa fie primul numar?

| navzaR98 explică (pentru neutrino):

Tin sa precizez ca stau cu ea de aproximativ 2 luni, si am facut acuma cateva zile dragoste, si dupa 4-5 minute, simteam ca sunt gata la cat m-am excitat sarutand-o pasional peste tot.Dar atunci m-am oprit si am inceput sa ma mentin sa nu ma termin.

| Emilian65 a răspuns:

La primul numar te vei termina repede, ca orice adolescent, dar la urmatoarele cu siguranta va dura mai mult, astfel incat sa fiti amandoi fericiti.