| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un contact neprotejat cu prietenul meu (pe 16), iar la o oara dupa contact am luat pilula de a 2-a zie Escapelle. Am avut cateva reactii adverse gen greturi si dureri de cap. Ciclul mi-a venit ca de obicei, pe la sfarsitul lunii (pe 28). Am facut si un test de sarcina intr-o dupa-amiaza, dar am impresia ca am baut prea multe lichide inainte si a iesit negativ. Acum am simptome premenstruale (sani umflati si durerosi la atingere) si astept sa-mi vina (sper). Sunt sanse sa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu,dar evita pe viitor pilula de a doua zi!

| SexGirl1921 a răspuns:

Esti iresponsanila iar insarcinata nu ai cum sa fii din moment ce ti'a venit. data viitoare foloseste protectia sau pune'l sa termine pe tine nu in tine si ar mai fi ceva.cauta niste ovule, introduci unul inainte cu jumatate de ora de actul sexual.acela te va proteja

| Fatalbiscuit a răspuns:

De ce ai facut-o neprotejat?
Ar trebui sa avem si noi ca la chinezi sau japonezi, prezervative sau anticonceptionale peste tot. Acolo la frizerie sau dentist nu iti da o bomboana dupa ce termina ci un prezervativ. Peste tot gasesti protectie pe acolo.

Crezi ca sa inventat degeaba chestia asta?

| Mirunik68 a răspuns:

S-ar puteahappyExact la fel i s-a intamplat si prietenei mele. Exact la fel si a a ramas si are doar 17 anicrying
Imi pare rau.Cel mai bine e sa te duci la un control, nu sa-ti faci u testul; poate ai gresit undeva...