| danna_4407 a întrebat:

am avut un prieten 2 ani si ceva. apoi el s-a dus la alta a stat vreo 3 luni cu aia apoi s-a intors la mine... avem ceva timp de cand ne am impacat. si simt ca ma inseala. este o relatie la distanta... vreau parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
El nu te mai iubeste
Tu trebuia sa-ti dai seama findca te-a parasit pentru alta
Te inseala si normal
Eu asi spune sa te desparti findca nu are rost

pa, pa

3 răspunsuri:
| zomby a răspuns:

1. Nu inteleg de ce te-ai impacat cu el.
2.Fii sigura ca daca a plecat o data va fi si o a doua, a treia oara.
3.Ca la inceput nu va fi, nici tu nici el nu mai puteti fi la fel

| yasemin a răspuns:

Dap daca te-a inselat o data, o va face si a doua oara mai ales daca sunteti la distanta... ochii care nu se vad se uitawinking

| ExtremeKiler a răspuns:

Pai daca no cunosti pe fata la care s-a dus acel baiat poate ca e ra sora sa sau un neam dar daca da si nu-i sora nici neam atunci sigur ca e o relatie.