| DarriaStefan09 a întrebat:

Am cunoscut acum cateva saptamani un baiat pe internet, dupa care am aflat ca sta in orasul in care stau si eu. Am vorbit ceva timp, ne intelegeam bine. Am inceput sa-l plac foarte mult. Nu ma atragea numai fizicul ci si felul in care gandea. Ma baga in seama in fiecare zi si mereu isi cerea scuze cand nu reuseam sa vorbim prea mult.
Am decis sa ne vedem. Intalnirea nu a fost exact cum ma asteptam. Dupa aia am inceput sa vorbim cat mai rar. Probabil nu i-a placut ca sunt mai timida si ca am avut emotii. Ajunsesem sa ii scriu numai eu si de fiecare data dupa ce vorbeam cat de cat ma alegeam cu seen. Asa ca nu i-am mai scris nici eu de o saptamana si tot n-am primit nici un semn de la el. Vreau sa specific si faptul ca el umbla cu mai multe fete, ceea ce ma deranjeaza enorm...
Ce credeti ca e mai bine sa fac? Sa las sa vad daca ii pasa macar putin? Sa il mai caut?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns:

Nu. Sa il lasi in pace. Daca nu te mai cauta si, mai rau, iti da cu seen ca un nesimtit, nu ai nimic altceva de facut decat sa ii respecti decizia. Daca ai spus ca umbla cu mai multe fete cel mai probabil ca baiatul nu are chef de ceva serios. Stiu, e naspa sa se intample asta dupa ceva timp in care vorbesti cu cineva si pare ca esti pe aceeasi lungime de unda cu persoana, dar pana la urma v-ati vazut o singura data. Ignora-l total si mergi inainte ca mai sunt baieti doar.

| DarriaStefan09 explică (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Mulțumesc mult. O să țin cont de sfatul tău ❤

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru DarriaStefan09):

Cu drag!

5 răspunsuri:
| Lizuca1234 a răspuns:

Iubita,nu e interesat de tine. Treci peste. Iti da cele mai clare semne.

| DarriaStefan09 explică (pentru Lizuca1234):

O să încerc să fac şi asta. Mi-am dat seama ca nu-i pasă

| MrSnow a răspuns:

Nu, nu îl mai caută
ai făcut-o deja
așa că dacă el e vagabond și umblă cu mai multe și tu ești fată cumsecade atunci nu te merită