| adriano111 a întrebat:

Bunahappy.Am cunoscut de curand o fata si m-am indragostit nebuneste de ea.Ea tocmai ce a iesit dintr-o relatie si nu prea imi place cum se comporta cu mine.Cum sa aflu daca ma place? Este cam greu de aflat ca nu stiu ce vrea.I-am imprumutat masina mea pentru cateva zile si ma tem sa nu cumva asta sa fie motivu pentru care totusi sa vorbeasca cu mine! daca poate cineva sa ma ajute ii multumesc frumos!

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Tu nu stii 2 reguli de baza:masina si femeia nu se imprumuta!

| adriano111 explică (pentru fabiola):

Si daca ai mai multe masini si femei?happy

| fabiola a răspuns (pentru adriano111):

Atunci nu fii egoist si nu cere nici tu prea mult de la ele! Stii tu vorba aiabig grinomnul a dat, Domnul a luat!

| adriano111 explică (pentru fabiola):

Nu te supara happycati ani ai?

| fabiola a răspuns (pentru adriano111):

Nu-ti spun ca te dezamagesc s-apoi ai lua sfaturile drept conceptii demodate!

| adriano111 explică (pentru fabiola):

Nu,nu fac asta.i really wanna know.i am not very young.

| ywar a răspuns:

Daca ea tocmai a iesit dintr-o relatie tu crezi ca vrea sa se cupleze cu tine asa repede? Voi chiar credeti ca viata asta e o cursa de F1? cine-i mai rapid castiga? Dupa voi e simplu: Hop, Top ne-am cuplat, ne culcam si facem sex!
Oare chiar viata asta nu are si ea sensurile ei?
Las-o sa se adune, vorbeste cu ea daca are nevoie de ajutor [fara sa ti-l solicite ajutorul e considerata agresiune], fi alaturi de ea si abia mai apoi vezi ce se mai poate face sa fie a a ta!

| adriano111 explică (pentru ywar):

Cred ca ai dreptate.Chiar iti multumesc pentru raspuns.

| Madu a răspuns:

Hmm...nu prea stiu ce sa zic...atunci cand o fata te place iti dai seama dupa comportamentul ei! Probabil sufera dupa fosta relatie si poate inca o doare! Incearca sa ii arati ca ii esti alaturi indiferent de situatie! Vei vedea ca isi va da seama ca cel cu care a fost nu a meritat si ca tu tii cu adevarat la ea! Asa se va schimba si iti va impartasi sentimentele! Bafta.:d

| adriano111 explică (pentru Madu):

Buna! sincer nu ma prea pricep cum sa-i fiu alaturi.ma respinge si cand vreau sa plec atunci nu-i comvine! este putin cam ciudat.