| AdrianMar a întrebat:

Am cunoscut o fata acum 6 luni si m-am indragostit de ea,
si imi spune ca ma place si ca ma iubeste, si astazi ne-am intalni am petrecut ceva timp impreuna si dupa ce a plecat am vb cu ia si am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si mi-a spus ca imi va zice raspunsul cand ne intalnim fata in fata, si la final m-i-a spus ca ma iubeste. Problema ie ca maine nu pot sa ma intalnesc maine cu ia, si nu mai am rabdare. Nu stiu de ce nu mi-a dat raspunsul acuma. Are ceva retineri? Fata asta mi-a luat mintile.

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Crede-ma ca este si mai romantic si mai indicat sa iti spuna daca vrea sa fie cu tine sau nu fata in fata, si nu printr-un mesaj sau la telefon. Are un atlfel de farmec. Asteapta si ai sa vezi, crede-ma! Deodata ce ti-a spus ca te iubeste, nu cred ca nu veti fii impreuna, dar va urez bafta indiferent de orice!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu crezi in vorbe asta e problema ta

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E de bine

| Floryn9 a răspuns:

Prietena ta ti-a zis c-o sa-ti de-a raspunsul fata-n fata, deoarece poti sa-ti dai seama de ce persoana e, si sa te uiti in ochii ei, daca si tu o iubesti cu adevarat lupta pentru ea!