| Nu_Ma_2000 a întrebat:

am cunoscut o fata de 26 de ani acum de 2 luni (am 18 ani) si am vorbit cu ea si mi-a zis ca ma place... ne-am intalnit de multe ori pana acum si ne-am sarutat si ea imi spune ca vrea sa fie ceva intre noi si ca ma place ft mult. si eu o plac dar mi-e frica ca poate ea vrea doar sa isi bata joc. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu frica nu ajungi departe. crezi cumva ca numai tu ai patit un alta?! Fii optimist, ca te place, si e sincera! Apreciaza asta si bucura-te! Pentru undele e ceva fain, inedit. poate si ea a avut unl mai mare decat ea cand avea si ea 18 ani, si i-a placut. fi domn, poarta-te frumos, fii sincer si ai sansa sa traiesti o poveste (poate si o initiere frumoasa.) deosebita! Mare atentie la igiena, gura, maini, jos.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E prea mare pentru tine, nu e un om de baza, eu nu m-as uita la o copila de 18 ani la varsta pe care o am acum dar poti pune cheia in functiune si mergi mai departe.

| Drolja a răspuns:

Are ţâţe mari, a? big grin

| RAY a răspuns:

Ce sa spun nu stiu daca face asta, dar in viata trebuie sa fi pregatit de toate

| Lawliet14 a răspuns:

Voi doi veti fi impreuna si mai tarziu. Spune-i totusi ca nu vrei sa suferi.

| BeckhamRZM a răspuns:

N-o să fie stabil.

| Dendoris a răspuns:

Hmmm, un aspect ce trebuie luat in considerare sincer.

| Nu_Ma_2000 explică:

Esti curios? smug curiosii mor repede daca nu stiai laughing

| Drolja a răspuns (pentru Nu_Ma_2000):

Da, pun pariu că toţi care au murit prematur erau curioşi.
Şi sunt fată.