| anonim_4396 a întrebat:

cunosc un baiat care e superbbbb.Imi place de el la nebunie. El nu stie ca-mi place de el.Cred ca nu banuieste nimic.La olimpiada ma mai prindea de dupa gat, mai vorbea cu mine, dar nu sunt sigura ca ma place. El e foarte dragut. ce sa fac ca sa ma bage in seama? sau sa ma placa? sa-i cer adresa de mess? nu stiu. va rog ajutati-ma.multumesc

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vorbeste cu el, e cel mai usor si mai rapid happy Vezi cum comunicati. Cel mai bine fata in fata, nu pe mess.

| anad a răspuns:

Dupa cum s-a comportat s-ar parea ca nu ii esti indiferenta. Poti sa-i ceri adresa si sa discuti cu el, iar pe parcurs te vei lamuri ce e bine sa faci.

| mabytza a răspuns:

Wow ce asemanare de poveste.Am sa iti zic cum am facut eulaughing
-mi-am facut un id si i-am dat add la id lui si la inceput am zis ca sunt un baiat din bucuresti si ca am id lui de la o prietena foarte buna si am inceput sa ma laud pe mine si sa il intreb daca simte cev pentru fata aia adica eu, si i-am zis ca stiu de la fata aia(eu) ca il simpatizeaza si apoi baiatul m-a intrebat pe id meu adevarat(nu ala facut) daca il plac si am zis ca da si am fost impreuna ne-am desp apoi iar impreuna si nu mai conteazabig grin

succes si tie kiss

| alexlego a răspuns:

Asculta la mine... nu vei avea nimic de pierdut daca te vei duce la el si vei sat de vb cu elva trebui sa iti impui sa fii calma si il vei intreba cat mai discret daca are prietena
iar daca o sa iti spuna ca nu are... o sa incerci sa vb cu el despre cu totu altceva timp d vreo 10 15 minute iar dupa aia il vei intreba si tu ce parere are el despre tine... iar tu vei incerk sa-i spui daca itre tine si el poate fii mai mult decat o simpla prietenie si cel mai important e sa nu iti fie frica sa vb.