| alexandraaaaaaaaa12121 a întrebat:

am cunoscut un baiat de revelion..si am dansat impreuna, am vorbit ne-am distrat, a fost super, dar acum cand vad ca vrea ceva serios, dc am tendinta sa ma emotionez..sau sa ma indepartez de el? adica nu pot fi eu insami.mie imi place de el.e super finutz, atent, destept, mi-a spus ca s-a indragostit la prima vedere.dar nu stiu eu cum sa ma comport, poate din cauza ca pana acum am dat peste golani..imi vine sa il flituiesc..sau cateodata ma intimidez, nu mai stiu ce sa i mai spun..mai mult el vorbeste, ca e destul de indraznet, da nu stiu, eu asa la inceput vb cu baietii, ma distrez dar cand vad ca unul vrea ceva serios...incep sa ma indepartez, cred ca vreau sa ma mai distrez nu stiu nici eu... oricum, mie de baiatul asta imi place, e si dragut si simtit.dar nu stiu, nici prea indiferenta nu vreau sa fiu..ca nu merita. dar daca ii arati ca iti place de el, si ca esti sensibila se plictiseste, si te duce cum vrea el, poate nu l-am uitat pe fostul, desi au trecut 6 luni de cand sunt singura. oricum, poate eu in general trebuie sa fiu mai indiferenta si sa nu pun atata la suflet.ce sa fac? cum sa ma comport cu el?

14 răspunsuri:
| SisMusic a răspuns:

In primul rand nu exista dragoste la prima vedere e doar o replica de agatat daca a spus asta clar are un interes!
Daca tu chiar tii la el cel mai bine este sa ii spui ca tii la el dar nu esti inca pregatita pentru o relatie daca o sa te inteleaga inseamna ca el chiar tine la tine daca o sa insiste sa fiti impreuna inseamna ca vrea ceva de la tine!

| alexandraaaaaaaaa12121 explică (pentru SisMusic):

Nu cred ca are un interes ascuns.e papusel asa.e tare simtit

| SageKid a răspuns (pentru alexandraaaaaaaaa12121):

Aici gresiti voi fetele, daca cineva se poarta frumos cu voi, il cam catalogati,, papusel''.Si vezi, dai de 3-4 fete care te considera,,papusel'',si dupa, te enervezi, si vei fi incadrat la categoria,, porci''. Poate de aia ramane tara fara asa zisii barbati,, cavaleri''

| SisMusic a răspuns (pentru alexandraaaaaaaaa12121):

Ai grija sunt multi la fel ca el!
Mai bine ai grija!winking

| alexandraaaaaaaaa12121 explică (pentru SageKid):

Aa nuuu...eu nu am zis-o cu rautate mie imi place cum e...la mine asta nu inseamna ceva de rau, dimpotriva

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns (pentru alexandraaaaaaaaa12121):

Papusel? Papusel e numa fratele lui Kintzi, Barbat. Asa ca ai grija cum vorbesti sau mania lui Kintzi se va adabe asupra ta.

| SageKid a răspuns (pentru alexandraaaaaaaaa12121):

Dragut asa.Chiar ma intrebam daca vreo fata mai apreciaza gesturile astea

| alexandraaaaaaaaa12121 explică (pentru SageKid):

Daaa..normal...eu apreciez.dar sunt eu mai ciudata in sensul ca nu stiu ce vreau..nu e problema lui...da mi id ul tau sa vb..sau andreea_v112

| SageKid a răspuns:

Daca pana acum ai dat numai de golani,e de inteles comportamentul tau,normal ca esti mai rezervata,daca te arzi cu ciorba,sufli si in iaurt dupa.Dar eu zic sa te porti frumos, sa incepeti o relatie, cine stie, poate e baiatul viselor tale, altfel poti rata sansa.

| alexandraaaaaaaaa12121 explică (pentru SageKid):

Da.el e super de treaba, nu sunt eu obisnuita, si cand iesim toata ziua ma pupa, ma ia de mana, vorbeste frumos...mi-e sa nu o dau eu in bara cumva.

| SageKid a răspuns (pentru alexandraaaaaaaaa12121):

Nu o s-o dai in bara.Doar comporta-te natural, fi tu si o sa fie bine.Mult succes

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns (pentru SageKid):

Mie imi place iaurtul.Mi l-a recomandat Kintzi cand am avut depresie.

| floricica1995 a răspuns:

Lasa-te dusa de val. e cel mai bine asa

| georgetadaniela79 a răspuns:

Tu trebuie sa faci doar ce iti spune inima si totul va veni de la sine.