| ParaschivM a întrebat:

Am cunoscut un baiat in clasa a 10 am fost impreuna 1 an si aveam sentimente adevarate noi ne intalneam zilnic...el ma prezentat parintilor lui si eu pe el parintilor mei, apoi in acest an noi ne am intalnit parintii lui veneau la mine acasa ai mei au mers de cateva ori la el acasa.Era o relatie foarte frumoasa. dupa un an mama lui ia interzis sa mai fim impreuna din cauza ca ne vedem prea des daca nu ne vedem vb la tel daca nu la tel pe mess, parintii lui sunt foarte violenti la pus sa aleaga ori ramane cu mine daca ramane cu mine il da afara din casa...in fne ne am despartit cu toate ca ne iubeam, nu am mai luat legatura cu parintii lui 2luni de zile apoi a cautat o pe mama si mi-a trimis un set de plaja am sunat o sa ii multumesc si am inceput sa ma sune zilnic cam de4-5 ori pe zi si stateam la tel cam 2 ore odata veneam la mine de aprox 4 ori pe sapt si statea toata ziua venea ne cheamata nici nu anunta.toata trebuie asta s-a intamplat vreun an jumate cu mama lui in timpul asta eu nu mai aveam o relatie cu el dar noi tineam legatura si ne mai intalneam,mama lui nu a adus niciodata aminte ca eu si fiul ei am fost impreuna pur si simplu ma obosea, baiatul asta stie foarte bine ca are o familie nu chiar ok, parintii lui chiar si fratele lui pur si simplu nu puteam daca nu vb cu mine ma chema la ei acasa am fost odata si era si fostul meu iubit si s-a enervat nu intelegea dc oare nea despartit si acum ea este moarta dupa mine in octombrie 2012 m-a suparat o chestie pe care a facut o maicasa si nu i-am mai raspuns la telefon ia m dat respins.mereu ma sna in fiecare zi in aceasta perioada a mers parintii lui la mama mea la serviciu sa vada ce mai face bla bla bla..suntem in luna mai si maicasa tot ma suna.eu tin legatura cu fostul meu iubit deoarece noi ne am iubit intotdeana noi in acest timp eu acum sunt anul 1 la fac nu ne am indreptat atentia catre nimeni mereu stam si ne gandim unul la celalat el ma suna doar cand iese afara ca nu poate vb in casa, si m ia sp ca inca ma iubeste si ii lipsesc.Va rog pareri/opinii voi ce credeti despre aceasta femeie ca eu sincer nu am inteles niciodata.Multumesc

3 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Eu nu inteleg ce ai vrut tu sa zici. mai pune un punct, o virgula, articuleaza corect cuvintele si poate o sa te ajute cineva cu vreun sfat.

| Azµre a răspuns (pentru SunnyDay88):

Degeaba a scris acel roman că nu prea reiese nimic din el. Să pună mâna să rescrie în câteva rânduri ceea ce a vrut să spună...

| Emmy125 a răspuns:

Cam detaliat si nu am inteles mare lucru.
Sincer nu inteleg de ce vorbeati atat de mult si va intalneati atat de des. Daca problema mamei lui era ca vorbiti prea mult nu puteati pur si simplu sa vorbiti mai putin si gata? Cam multa drama degeaba, parerea mea.