| nebunel a întrebat:

am cunoscut un baiat mai mare decat mine cu un an... mie a inceput sa il plac de cateva zile, si eu cred ca ma place deoarece mi-a daruit o floare si cred ca ma place deoarece numai pupici imi da. as vrea sa va cer sfatul ce sa fac!

2 răspunsuri:
| AngelOfMoon a răspuns:

Adui si tu o floare.Sun-o Vorbeste cu ea. Spune-i ca e frumoasa.

| Andraaa26 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa aflii ce are de gand, puteti avea o relatie draguta din moment ce iti raspunde in diferite feluri. Gandeste ca nu ai nimic de pierdut si ca totul va fi bine!