| nebunel a întrebat:

am cunoscut un baiat mai mare decat mine cu un an... mie a inceput sa il plac de cateva zile, si eu cred ca ma place deoarece mi-a daruit o floare si cred ca ma place deoarece numai pupici imi da. as vrea sa va cer un sfatul ce sa fac

funda

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca iti place de el nu trebuie sa fii nesigura, vezi daca merge relatia.

| neutrino a răspuns:

Asteapta ca el sa si vorbeasca!

| SimonaQs a răspuns:

Sa fi cu el... Daca el te place si tu il placi nu inteleg de ce nu ai sta cu el... Plus ca mai e si dragut ci tine.E un lucru mare sa iti dea o floare.

Bye Bye :*

Funda? big grin

| 7639781254 a răspuns:

Incearca sa ai o relatie cu el.