| nebunel a întrebat:

am cunoscut un baiat mai mare decat mine cu un an... mie a inceput sa il plac de cateva zile, si eu cred ca ma place deoarece mi-a daruit o floare si cred ca ma place deoarece numai pupici imi da. as vrea sa va cer un sfatul ce sa fac

funda

2 răspunsuri:
| Watermelon99 a răspuns:

Spune-i ca il placi si o sa aveti o relatie frumoasa, flori primesti doar de la baietii care te plac

| nebunel explică (pentru Watermelon99):

El mia daruito si sper sa ma placa am sa imi fac curaj sa vb cu el acum st doar amici