| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a întrebat:

Am dat de un baiat M care observ ca imi place. Am fost intr-un loc unde se duce el unde am si eu prieteni si am stat in jur de ora 20 si dupa am plecat. A 2a zi mi-au spus ceilalti ca a intrebat cand am plecat.Cand eram acolo nu mi-a vorbit, mi-a zambit, am observat ca zambeste mereu cand ii spune cineva ceva :-'si am vazut ca se tot uita la mine iar eu nu prea ii dadeam atentie pentru ca nu stiam ce sa fac si ma uitam in alta parte sau faceam orice altceva.Ne-am mai intersectat privirile, vorbim pe mess, imi spune ca sunt draguta, ca in realitate arat wow.Am aflat insa c dupa ce am plecat el si fosta lui iubita (mi-a spus ca o uraste chiar) dadeau semne de iubire, erau ca doi "indragostiti, dadeau semne ca se plac mult. Oare eu sunt in plus, ei stiu ca nu sunt impreuna happySi totusi nu stiu, oare ma place? FUNDA la cel mai bun raspunskiss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| sweet_3921 a răspuns:

Din cate ai scris baiatul te place. Dar nu poti fi sigura in totalitate. Daca si tie iti palace de el poti sa ii dai de inteles asta si incearca sa ii dai ocazia sa te intrebe el daca il placi (fiind ca unii baieti sunt mai,, rusinosi" sa intrebe direct si poti sa ii dai tu acea oportunutate).
Mult succes si bafta! Pupici :*:*.

| Nana18 a răspuns:

Ce sa-ti spun baiatul acesta vrea ceva de la tine si poate vrea ca sa aiba ceva cu tine si so uite pe fosta

| Ktaloasa a răspuns:

El trebuie sa aleaga intre voi doua. Daca o alege pe ea atunci ar trebuie sa te simti in pluswinking succes

| silvia2010 a răspuns:

Pai... daca nu esti sigura intreaba-l happy fi curajoasa! happy happy